Narzędzia pCon

Zapraszamy do poznania narzędzi pCon, w których znajdą Państwo zarówno meble, dywany Walter Knoll, jak i oświetlenie Occhio.

Dzięki pCon można samodzielnie konfigurować produkty i eksperymentować z różnymi aranżacjami.

To narzędzie sprawi, że tworzenie projektów może stać się jeszcze bardziej proste, a przy tym efektywne i precyzyjne.

 
 

 

 

pCon.planner

Idealne narzędzie dla osób, które preferują planowanie na pulpicie. To bezpłatne oprogramowanie umożliwia wizualizację mebli, dywanów Walter Knoll i oświetlenia Occhio w 3D na rzutach podłóg i w pomieszczeniach. Można eksportować projekty do standardowych formatów CAD lub udostępniać jako obrazy, filmy lub panoramiczne widoki.

pCon.box

Rozwiązanie dla osób, które wolą pracować na smartfonie lub tablecie. Ten mobilny konfigurator mebli daje możliwość projektowania, planowania i obliczania pomieszczeń w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, dzięki rozszerzonej rzeczywistości, można umieścić produkty Walter Knoll czy Occhio bezpośrednio w wybranym wnętrzu.

pCon.facts

Idealne uzupełnienie pCon.box. Rozwiązanie dla osób poszukujących inspiracji i materiałów do doskonałego planowania. Ta aplikacja oferuje cyfrowy katalog mebli z certyfikatami, broszurami i obrazami o wysokiej rozdzielczości. Wszystko to dostępne do eksportu lub pobrania, aby można było skorzystać z nich podczas tworzenia swoich projektów.