Pasja do mebli, towarzyszącego im oświetlenia i innych elementów dekoracji przestrzeni zapoczątkowała nasz biznes w 2006 roku.

Przez lata działalności dopracowaliśmy się stabilnego portfolio prestiżowych partnerów: producentów mebli, oświetlenia i innych elementów wnętrza. Firmy, z którymi współpracujemy, są bardzo różnorodne, charakteryzuje je jednak wspólna cecha – reprezentują najwyższą jakość i prestiż w swoich branżach. Marki takie jak Walter Knoll, Cassina, Vitra, USM, Occhio czy Flos z pewnością mówią wiele wszystkim wielbicielom doskonałego wzornictwa czy najnowszych trendów z dziedziny designu.

Współpraca z Klientami to przywilej, który niezwykle cenimy. Mieliśmy przyjemność pracować dla setek firm oraz klientów indywidualnych. Meblowaliśmy domy, apartamenty, lobby biurowców, hotele, restauracje, lotniska, salony samochodowe i mnóstwo innych miejsc – zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami w zakładce Realizacje.

Od kilku lat jako NOVA Showroom jesteśmy obecni z ekspozycją w multibrandowym showroomie w centrum Warszawy, przy ul. Kruczej 24/26 (wejście od ul. Hożej), a od niedawna w drugiej lokalizacji, przy Alei Szucha 19 prezentujemy kolekcję produktów Walter Knoll. Meblom i dywanom tej prestiżowej niemieckiej marki towarzyszy pełna gama oświetlenia Occhio.

Zapraszamy Państwo do grona naszych Klientów.